O NASNAJSZYBSZY I NAJBARDZIEJ SOLIDNY SERWIS HYDRAULICZNY W REGIONIE!

Zakład usługowy Szpil to krakowska firma z tradycjami, niezmiennie świadcząca usługi w dziedzinach instalacji gazowych, wodnych, kanalizacyjnych oraz grzewczych. Tworzy ją zespół fachowców posiadających niezbędne uprawnienia do wykonywania prac w tych zakresach (uprawnienia eksploatacyjne, dozorowe, budowlane). Dysponujemy całym zapleczem technicznym – mamy wszelkie niezbędne narzędzia oraz własny sprzęt. W ofercie posiadamy m.in. usługi instalacyjne, modernizacje, remonty i naprawy. Zapewniamy doraźną lub stałą obsługę budynkom jedno- i wielorodzinnym, jak również obiektom publicznym. Przeprowadzamy autoryzowane instalacje produktów oraz serwis takich firm jak Beretta, De Dietrich, Vaillant czy Viessmann. Na wykonywane prace wystawiamy gwarancję, a na instalowane przez nas urządzenia dostarczamy ją zgodnie z deklaracją producenta. Oferujemy serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Wystawiamy faktury, posiadamy własne OC. Nasza stała współpraca z hurtowniami instalacyjno-budowlanymi zapewnia konkurencyjne ceny, a dzięki kooperacji z firmami budowlanymi oraz elektrycznymi oferujemy także kompleksowe realizacje. Cechuje nas rzetelność, solidność oraz kultura pracy. Obszar naszej działalności to przede wszystkim województwa Małopolskie, Śląskie i Świętokrzyskie.

Nasza firma jest zrzeszona w Małopolskim Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych w Krakowie. W 2016 roku zostaliśmy laureatem nagrody „Złoty Instalator” przyznawanej przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.

Play Video
flag3

PRZYSTĘPNOŚĆ CENOWA

Jesteśmy przekonani, że każda dobra usługa po prostu musi być również usługą w przystępnej cenie. Dlatego zawsze utrzymujemy nasze ceny na odpowiednim pułapie.

rocket

Narzędzia

Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia branżowe i regularnie uzupełniamy nasz magazyn o najnowszy sprzęt hydrauliczny!

trophy2

Zasięg

Każdy wie, jak trudno jest znaleźć dobrego hydraulika . My pracujemy na terenie woj. małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

leaf

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wykwalifikowany zespół, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, mamy doświadczenie i stale poszerzamy naszą wiedzę, a dodatkowo potrafimy wsłuchać się w potrzeby klienta i mu pomóc

0
Zrealizowanych projektów
0
Zespół
0
Przepacowanych godzin
0
NAGRODY

NASZ ZESPÓŁ WSZYSTKIM SIĘ ZAJMIE! ZADAJ NAM PYTANIE A PRZEDSTAWIMY CI OFERTĘ!